Car-Scool Kft.

Az 1992-es jogszabályi változások következtében 2003-tól az addig állami és munkaközösségi képzőszerveknél oktató pedagógusok létrehozták a Kossuth Lajos Mg. Szakközépiskola autósiskoláját. Lassú, de töretlen fejlődés mellett a kistérség legjelentősebb képzőszervévé nőtte ki magát az intézményi keretek között működő mezőgazdasági gépésztechnikus képzés tananyagi részeként. A mezőgazdasági vontató vezető képzés mellett folyamatosan bővült a tevékenység B, A1, Ak, A, C, C+E járművezetői képzéssel.
Település: Orosháza