Adatvédelem

A jelen leírásban szereplő adatkezeléssel és GDPR irányelvekkel kapcsolatos tájékoztatás elolvasásával és az Elfogadom gomb lenyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok és elfogadom, hogy bármilyen kapcsolatfelvétel során vagy más módon megadott adataimat az autosiskola-kereso.hu megismerje, korlátlan ideig eltárolja elektronikus és/vagy papír alapon, tehát kezelje a számomra nyújtott szolgáltatásokkal kapcsolatban, betartva az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény, az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 Rendelete (GDPR), valamint saját Adatvédelmi és Adatbiztonsági Szabályzata, Adatvédelmi Tájékoztatója és egyéb, vonatkozó szabályzat rendelkezéseit. Tudomásul veszem és elfogadom, hogy az általam megadott adatok alapján az autosiskola-kereso.hu munkatársai felvehetik velem a kapcsolatot.

Az Elfogadom gomb lenyomásával az Adatvédelmi tájékoztatót elfogadom.

Ingyenes apróhirdetések magánszemélyeknek és kereskedőknek is korlátlanul!