Már jogosítványt sem lehet szerezni

2020. március 19-től sem elméleti, sem gyakorlati vizsgákat nem szerveznek Magyarországon, olvasható a tevékenységgel egy éve megbízott cég, a Közlekedési Alkalmassági és Vizsgaközpont honlapján.

Mint ismeretes, a jogosítványszerzéshez a tanulóknak kiscsoportos elméleti képzésen kell részt venniük, melyet távoktatással is kiválthatnak, ezután az autójogosítvány esetében harminc órát kell vezetniük egy oktatóval, mielőtt leteszik a végső vizsgát. A képzések és a vizsgáztatások tegnapig nagyjából a megszokott rendben zajlottak, ami felháborodást váltott ki az oktatók körében.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás