Fordulat Autósiskola

Az oktatás és a tanulás egy komplex folyamat, melynek sikerességéhez szükség van a tanulók egyéni különbségeinek, szükségleteink figyelembevételére. Oktatóink fő küldetése, hogy a lehető legtöbbet hozzák ki tanítványainkból a levezetett órák folyamán, miközben biztosítják a türelmes és segítőkész támogatást. A jogosítvány megléte önállóságot és szabadságot ad tulajdonosának, azonban ne feledkezzünk el az óriási felelősségről sem, amivel a közlekedésben való részvétel jár. Oktatóink szeretnék, ha a jogosítvány megszerzése egy pozitív fordulat lenne életedben.
Település: Budapest