Focus Autós - Motoros Iskola

Kiss István vagyok, a debreceni Focus autósiskola és motoros iskola vezetője, és tulajdonosa. 2002-óta foglalkozom gépjárművezetők oktatásával. A szakoktatói tanfolyam elvégzése után több autósiskolának is végeztem gyakorlati képzést, eleinte csak személygépkocsit vezetők részére. Azonban a többszakos oktatói végzettségeim jobb kiaknázása végett hamarosan elkezdtem KRESZ órákat tartani, melynek része a műszaki oktatás. Már akkoriban a ma is használatos elméleti oktatás korszerű technikai eszközeit alkalmaztam a foglalkozások során. Mivel gyermekkorom óta szenvedélyem a motorozás, 2006-tól kezdve aktívan részt veszek a debreceni, és a környező településeken élők motoros, majd később a „nagy kategóriás” képzésében is.
Település: Debrecen