Driver Centrum Autósiskola

Munkácsi Sándor szakoktató, társadalmi vizsgabiztos, mint az iskola fenntartója köszöntöm Önt!
Iskolánk közel másfél évtizede működik Eger város központjában több száz –azóta már vezetői engedélyt szerzett– tanuló megelégedésére.
Ön most a Driver Centrum Autósiskola megújult honlapját olvashatja, ahol különböző képzési formákat talál.
Szeretnénk, ha megtalálná az Önnek leginkább megfelelő képzési formát és iskolánk elégedett tanulója lenne.
Motorozás érdekli? „AM”- „A1’” kategória közül választhat, forduljon hozzánk bizalommal!
Település: Eger

Kapcsolat

3300 Eger, Vörösmarty út 43. fszt. 1.Heves megye Telefonszám mutatása https://drivercentrum.com/